Цементно-піщана стяжка

Цементно-піщана стяжка підлоги застосовується для вирівнювання бетонних основ і плит перекриттів з перепадами рівнів від 20 до 60 мм, створення основи під монтаж будь-якого виду чистового покриття підлоги.

цементно-песчаные папки

Цементно-піщане покриття (стяжка підлоги) витримує питомий тиск від зосереджених навантажень в 500 Н/см, високу інтенсивність руху пішоходів і середню для транспорту на гумових шинах.

До складу цементно-піщаної суміші, крім цементу (зазвичай використовується портландцемент) і дрібно-фракційного кварцового піску або гравію (відсів), вводяться різні спеціальні наповнювачі (фібро-волокно) і модифікатори (пластифікатори, регулятори усадки і твердіння та ін.). При введенні до складу цементно-піщаної суміші пластифікаторів зменшується розшаровуваність і водо-відділення цементного розчину, знижується швидкість гідратації і схоплювання цементу в початковій стадії твердіння, що сприяє утворенню більш однорідної і дрібнозернистої структури цементного покриття.

До початку роботи поверхню бетонної основи, міжповерхового перекриття або гідроізоляції очищають від сміття і пилу. Опуклості і горби на поверхні підлоги необхідно зрубати, а вибоїни і западини глибиною більше 15 мм - очистити від бруду і пилу. Також необхідно вирубати ділянки підлоги, забруднені маслом або жиром.

Ґрунтування основи обов'язкове, тому що саме ця стадія підготовки основи визначає якість одержуваного покриття. Армування в підлогах обов'язкове, і найчастіше використовується дорожня сітка з арматури класу Bp-1 діаметром стрижнів 5 мм з розміром клітинок 150х150 мм, або 100х100 мм, а також армування може проводитися металевою або поліпропіленовою фіброю. При великій площі приміщення по його периметру, а також навколо суміжних з підлогою конструкцій робиться відсічення зі спіненого поліетилену товщиною 5-8 мм (ізолон).

Для цементно-піщаних стяжок використовують розчини марки 100, 150, 200, рухливістю 5-6 см. Розчин повинен бути без грудочок, злегка розпливається на рівній поверхні, мати консистенцію густого тіста. Затірку поверхні виконують затірочною машиною, коли міцність стяжки досягне 2,5-3 МПа.

Замовивши облаштування цементно-піщаного покриття в компанії «ЮДА-ГРУПП», Ви отримаєте якісне і професійне виконання робіт з гарантією і дотриманням обумовлених термінів будівництва.


ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

    Вид навантажень:
    статичнітранспортнівібраційні

    Інформація для зворотного зв'язку: (вкажіть телефон, e-mail, контактна особа)


    Розкажіть про нас в Facebook