Полімерні підлоги для дому

Наливні підлоги - унікальна в своєму роді технологія, яка вирішує одночасно кілька завдань. Вибираючи наливні підлоги для будинку, потрібно врахувати не тільки призначення приміщення, але і його інтер'єрні особливості. Для реалізації ексклюзивного дизайнерського проекту найбільше пасує підлога з декоративним орнаментом. Щоб підлогове покриття набуло більш ефектну фактуру або гарний блиск, його поверхню покривають відповідно захисним матовим або глянцевим лаком. Наливні підлоги можна зробити не слизькими, що дуже важливо для таких приміщень як санвузол або кухня.

У продажу є широкий вибір матеріалів, які дозволяють оформити покриття в будь-якій кольоровій гамі і створити по-справжньому ексклюзивний інтер'єр і забезпечити комфортні умови перебування. Серед переваг наливних підлог для будинку можна виділити:

 • безшовність – полімер-цементна стяжка підлоги і фінішне покриття не мають швів і перешкоджають проникненню вологи в основу;
 • декоративність - сучасні полімерні матеріали мають різні відтінки палітри RAL і підходять для реалізації найскладніших дизайнерських ідей.

Фантазуйте і втілюйте свої ідеї в матерії! Якщо вам знову захочеться змін, то нове покриття можливо зробити навіть поверх старого, що, безсумнівно, є додатковим плюсом.

Наші фахівці допоможуть Вам зорієнтуватися в різноманітті полімерних підлог і знайти оптимальне для Вас полімерне покриття. Звернувшись в компанію «ЮДА-ГРУПП», Ви отримаєте першокласний сервіс, якісне виконання робіт з гарантією, дотримання термінів.


ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

  Вид навантажень:
  статичнітранспортнівібраційні

  Інформація для зворотного зв'язку: (вкажіть телефон, e-mail, контактна особа)

   

  Розкажіть про нас в Facebook