Комерційні рулонні ПВХ-покриття

Комерційний лінолеум - велика група покриттів, різних за своєю структурою і хімічним складом, але схожих за призначенням і технологією укладання. Лінолеум цього типу відрізняється підвищеною зносостійкістю, що дозволяє інтенсивно експлуатувати його протягом більше 10 років.

Гомогенний комерційний лінолеум - це моноліт міцного і водночас еластичного полімеру - полівінілхлориду товщиною 1,5-2,0 мм (в окремих виробників до 4 мм), повністю однорідного і пофарбованого на всю глибину. Зазвичай його називають ПВХ лінолеум високої зносостійкості. Цей тип лінолеуму вважається одним з найбільш довговічних і використовується там, де підлоги піддаються інтенсивному впливу, можуть бути пошкоджені колесами візків, навантажувачів, лікарняних каталок і т.п. Такі покриття добре зарекомендували себе в зонах очікування аеропортів, торгових залах великих супермаркетів, складських приміщеннях, на технічних поверхах готелів, великих мережах магазинів.

На сьогодні гомогенний комерційний лінолеум широко використовується в навчальних закладах, школах і дитячих садах, особливо в приміщеннях з максимальною прохідністю.


Гетерогенний комерційний лінолеум
має складну структуру і складається з основи (спінений вініл або поліестер), армуючої сітки (скловолокно або вуглепластик) і пофарбованого шару (полівінілхлорид), що стирається. Часто на верхній шар наноситься прозора захисна плівка з поліуретану.
В середньому сумарна товщина комерційного гетерогенного лінолеуму коливається в межах 2-3 мм у різних виробників або різних колекцій одного і того ж виробника. При цьому товщина шару, що стирається, може доходити до 1 мм, але в середньому становить 0,7 мм.

Основні споживчі властивості багатошарового гетерогенного лінолеуму:

  • стійкість до стирання - досягається наявністю верхнього шару з міцного полівінілхлориду. У ряді випадків шар ПВХ може бути додатково посилений наповнювачем, що представляє собою подрібнені в крихту карбіди або оксиди металів;
  • звукопоглинання - завдяки наявності спіненої вінілової основи ефект звукопоглинання може становити 18 -20 дБ;
  • амортизація - створює комфортні умови при ходьбі. Сприяє зменшенню навантажень на відповідні групи м'язів і знижує втому.

Надміцна кварц-вінілова плитка


Кварц-вінілова плитка для підлоги ПВХ
прекрасно зарекомендувала себе за 60 років використання в усьому світі. Покриття розроблено для інтенсивного використання в громадських просторах з високим навантаженням:

  • навчальні заклади;
  • об'єкти охорони здоров'я;
  • комерційні приміщення, включаючи склади і торгові центри.

Кварц-вінілова плитка - матеріал для підлогових покриттів, можливості використання якого багатогранні. З використанням для підлоги кварц-вінілової плитки ПВХ можливо створити неповторний дизайн. Завдяки її екологічності та сучасному дизайну вона чудово підійде навіть для дитячої кімнати, де за допомогою неї можна створити веселий малюнок. Її можна використовувати як вдома, так і в громадських приміщеннях, на складах.

Кварц-вінілова плитка ПВХ для підлоги витримує високі постійні навантаження, легко монтується, має найвищий клас зносостійкості і підходить для найбільш жорстких умов використання.

Кварц-вінілова плитка - це не зовсім плитка ПВХ для підлоги в традиційному розумінні. Вона виробляється за технологією двоступеневого процесу гарячого і холодного пресування під високим тиском, що дозволяє досягти найвищу міцність і стабільність розмірів плитки. Ці плитки на 50% складаються з кварцового піску, який, як відомо, твердіше граніту. Пластик надає плитці еластичність. Зовнішній вигляд плитки утворюється методом впресовування «чіпсів» в масив пластикового килима, за рахунок чого малюнок виходить наскрізним і не стирається з плином часу.

Кварц-вінілові плитки ПВХ для підлоги зручні і прості при монтажі та догляді. Обробка поверхні поліуретаном дозволяє цій плитці відштовхувати бруд, вона не вимагає вощіння при введенні в експлуатацію. Прибирання приміщення, де облаштована кварц-вінілова плитка ПВХ для підлоги, легка, швидка і зручна. При монтажі використовуються звичайні акрилові клеї для вінілових покриттів, а шви не вимагають обробки. При укладанні кварц-вінілова плитка ПВХ для підлоги дає мінімум відходів.


Розкажіть про нас в Facebook