КОМЕРЦІЙНІ І ПОЛІМЕРНІ ПОКРИТТЯ

Полімерні підлоги комерційного призначення з високими естетичними характеристиками є обов'язковим атрибутом сучасної компанії або установи.
Якісні, естетичні, виконані на професійному рівні і з дотриманням всіх технологічних норм, полімерні підлоги є надійною основою Вашого бізнесу і комфорту.

Професіонали будівельної компанії «ЮДА-ГРУПП» мають великий досвід в облаштуванні полімерних підлог в широкому спектрі застосування: від побутових приміщень, до хімічних лабораторій.

Основні області застосування полімерних покриттів:

  • Універсальні покриття: для бетонних основ в виробничих, складських, комерційних, житлових, громадських приміщеннях з помірними і високими механічними навантаженнями, включаючи приміщення з "вологими" технологічними процесами, ударними і вібраційними впливами і перепадами температур.
  • Спеціальні покриття: "чисті" приміщення (GMP), приміщення АЕС, санпропускники, лабораторії, операційні, телестудії, морозильні камери і промислові холодильні зали, спортивні зали, універсальні ігрові майданчики.

Наші фахівці завжди допоможуть визначитися у виборі полімерного покриття , яке пасує саме Вам. Звернувшись в компанію «ЮДА-ГРУПП», Ви отримаєте індивідуальний підхід до замовника, дотримання технологічних термінів робіт, якісне виконання робіт з гарантією.


Розкажіть про нас в Facebook