Sikafloor® -2 SynTop  топпинг

Sikafloor -2 SynTop  топінг

Sikafloor®-2 SynTop – це однокомпонентна, кольорова, готова суха суміш для зміцнення бетонних підлог, яка складається з цементу, твердого синтетичного наповнювача, спеціальних домішок та барвників.
(Зміцнювач з корундовим наповнювачем.)


Sikafloor®-3 QuartzTop (Sika® PANBEX® F1)

Sikafloor® -3 QuartzTop (Sika® PANBEX® F1) - порошкоподібна, цементна, вогнетривка суміш, яка містить тверді неметалеві наповнювачі, спеціальні цементи та сумісні з ними хімічні добавки. використовується для створення високоміцного і довговічного поверхневого шару монолітних бетонних підлог.
(Зміцнювач з кварцевим наповнювачем.)


Sikafloor® ArmorTop

Sikafloor® ArmorTop – це однокомпонентна, готова до використання, кольорова суха суміш для влаштування бетонних підлог зі зміцненим верхнім шаром, яка складається з цементу, нержавіючого металевого заповнювача, спеціальних добавок та барвників.
(Зміцнювач для бетонних підлог, з металевим наповнювачем.)


Sikafloor®-1 MetalTop

Sikafloor®-1 MetalTop – це однокомпонентна, готова до використання, кольорова суха суміш для влаштування бетонних підлог зі зміцненим верхнім шаром, яка складається з цементу, нержавіючого металевого заповнювача, спеціальних добавок та барвників.
(Зміцнювач з металевим наповнювачем.)


Пропитка Sikafloor®-ProSeal-12 Sika® PANBEXIL

Sikafloor®-ProSeal-12 (Sika® PANBEXIL)

Sikafloor® ProSeal-12 – це розчин на основі полімеру акрилової смоли з розчинниками, який застосовується для догляду за процесом тужавіння та зміцнення свіжого та затверділого бетону.


Sikafloor® CureHard LI

Sikafloor® CureHard LI є прозорою водорозчинною рідиною на основі силікату літію для запечатування основи та забезпечення вологісного догляду за твердненням "свіжого" бетону. Додаткового зміцнення «свіжих» затертих бетонів, бетонів, що існують, шліфованих бетонних поверхонь та полірованих бетонів. У порівнянні з аналогічними продуктами на основі силікату натрію або калію, при можливому передозуванні менш схильний до утворення плям на поверхні.
При нанесенні на бетонну поверхню, матеріал проникає в її структуру, де ініціює хімічну реакцію, в результаті якої утворюються кристали, що заповнюють пори в бетоні.


Sikafloor®-151

Sikafloor®-151 є двокомпонентною епоксидною смолою низької в'язкості, багатофункціональна епоксидна смола може бути використана як ґрунтовка, вирівнювальний розчин і ремонтний розчин.
(Епокидний матеріал для ґрунтування, вирівнюючий розчин та стяжка.)


Герметик на базі MS Polymer®

Готовий до застосування однокомпонентний герметик на базі MS Polymer® для закладення швів в горизонтальних конструкціях з прямим механічним навантаженням.