Промислові бетонні підлоги

Промислова підлога - необхідний елемент будь-якого підприємства або організації, де передбачаються підвищені експлуатаційні навантаження. Як правило, виготовляється з бетону - композиційного матеріалу, одержуваного в результаті формування і твердіння раціонально підібраної бетонної суміші, що складається з в'язкої речовини (портландцемент), води, наповнювачів і спеціальних добавок.

Для підвищення експлуатаційних характеристик бетонного покриття застосовується зміцнення верхнього шару ( "топінг") сухими сумішами на стадії бетонування. Застосування начинки істотно підвищує зносостійкість бетонної підлоги і широко використовується в сучасній будівельній галузі.

Щоб створити шар підвищеної міцності, в свіжовиготовлений шар бетону за допомогою спеціальної бетонообробної машини втирається топінг. Потрібний ефект досягається за допомогою двох-трьох обробок. Бетонна плита разом з затертим в неї топінгом набуває потрібний зовнішній вигляд в звичайні для бетону терміни. Після процесу затирання бетонна підлога зі зміцненим шаром буде в декілька разів перевищувати по зносостійкості необроблені підлоги.

Основні переваги покриття бетонної промислової підлоги з зміцненим верхнім шаром є:

 • висока зносостійкість;
 • висока ударостійкість;
 • мастило- і бензостійкість;
 • отримання готового до експлуатації покриття за один робочий цикл;
 • простота в прибиранні та обслуговуванні.

Для зміцнення бетонних покриттів застосовуються різні види топінгів, що відрізняються за своїм складом:

Кварцевий топінг - цементний зміцнювач для бетонних підлог із середнім експлуатаційним навантаженням. Порошкоподібна, цементна, вогнетривка суміш, яка містить тверді неметалічні наповнювачі, спеціальні цементи та сумісні з ними хімічні добавки. Використовується для створення високоміцного і довговічного поверхневого шару монолітних бетонних підлог.

Корундовий топінг - цементний зміцнювач для бетонних підлог з високим експлуатаційним навантаженням. Порошкоподібна, цементна, вогнетривка суміш, яка містить синтетичний наповнювач на основі спечених сплавів, спеціальні цементи та сумісні з ними хімічні добавки. Використовується для створення високоміцного і довговічного поверхневого шару монолітних бетонних підлог.

Металізований топінг - цементний зміцнювач з металевим наповнювачем для бетонних підлог з виключно високим експлуатаційним навантаженням. Порошкоподібна, цементна, вогнетривка суміш, яка містить наповнювач на основі неокідіруючих металевих сплавів, спеціальні цементи та сумісні з ними хімічні добавки. Використовується для створення виключно високоміцного і довговічного поверхневого шару монолітних бетонних підлог.

Суміші для начинки випускаються в різних колірних рішеннях, тому з їх допомогою легко додати покриттю бажаний відтінок, тим самим підвищивши його декоративність. Такі топінгові бетонні підлоги використовуються для складських приміщень, виробничих цехів, гаражів, торгових комплексів та інших об'єктів, де потрібна довговічна підлога з високими експлуатаційними характеристиками.

Замовивши облаштування промислової підлоги в компанії «ЮДА-ГРУПП», Ви отримаєте якісне і професійне виконання робіт з гарантією і дотриманням термінів будівництва.


ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

  Вид навантажень:
  статичнітранспортнівібраційні

  Інформація для зворотного зв'язку: (вкажіть телефон, e-mail, контактна особа)


  Розкажіть про нас в Facebook