Спортивний лінолеум для залів

При облаштуванні підлог в спортивних залах необхідно використовувати спеціалізовані спортивні покриття, які мають необхідний рівень протиковзких властивостей, для надійного зчеплення з взуттям спортсменів і оптимальним співвідношенням жорсткості і пружності, для уникнення отримання травм при падінні. Одним з покриттів, яке задовольняє всім вищевказаним критеріям, є спортивний лінолеум, який має неперевершені показники зносостійкості. Широкий асортимент пропонованих різновидів лінолеуму дозволяє підібрати оптимальний варіант для різноманітних ігрових видів спорту, а також занять спортивною гімнастикою і фітнесом.

Більшість варіантів спортивного лінолеуму є гетерогенним покриттям, яке виготовляється із застосуванням багатошарової структури, в якому верхній шар служить захисним і зносостійким, а нижній як амортизаційна підкладка. Це дозволяє забезпечити необхідний рівень захисту покриття від передчасного стирання, а також надати йому оптимальні амортизаційні властивості. Випускаються різноманітні варіації з різним рівнем товщини, дозволяючи підібрати оптимальний варіант лінолеуму для спортивних заходів, які передбачається проводити в облаштованому спортзалі.

Для аматорських ігрових видів спорту використовують спортивний лінолеум для спортзалу середньої та малої товщини 4-6 мм, який забезпечить необхідний рівень зчеплення і запобіжить отриманню травм при падінні.

Для занять бігом необхідно використовувати спортивний лінолеум, який володіє невеликою товщиною амортизаційного шару 6-8 мм. Для професійних занять стрибками, гімнастикою, а також фітнесом доцільно використовувати найбільш «м'які» різновиди спортивного лінолеуму, виготовлені із застосуванням товстого шару матеріалу 8-10 мм, що забезпечує надійний захист спортсменів при стрибках і падіннях. Цей різновид спортивного лінолеуму відмінно пружинить і максимально захищає стопи спортсменів від травм при виконанні різноманітних гімнастичних вправ.

Спортивні покриття для відткритих спортивних майданчиків

спортивные покрытия ЮДА-групп ХарьковПокриття для ігрових і спортивних майданчиків в значній мірі знижують ступінь ризику отримати пошкодження в разі падіння. Основна частина різновидів такого матеріалу має амортизаційні властивості, завдяки чому з'являється можливість передавати на нього більшу частину навантаження. Покриття різних типів для спортивних майданчиків виконують кілька функцій. В першу чергу, це забезпечення комфортних і більш безпечних умов для занять, ніж, наприклад, бетонна стяжка або асфальт.

До покриттів, призначених для відкритих спортивних майданчиків, висуваються жорсткі вимоги - крім якісної підготовки основи під покриття повинна бути і правильна організація дренажної системи. Для відкритих майданчиків різного призначення застосовуються такі види покриттів:

  • Штучна трава. Підходить для тенісних кортів, футбольних полів, дитячих майданчиків.
  • Рулонне гумово-каучукове покриття.. Підходить для кортів, баскетбольних, волейбольних і гандбольних майданчиків.
  • Наливні покриття з каучукової крихти.. Універсальний варіант для спортивних і дитячих майданчиків. Не має швів, що гарантує додаткову зносостійкість і безпеку.

Покриття для спортивних майданчиків на вулиці, мають такі властивості:
- привабливий і естетичний зовнішній вигляд завдяки різноманітності кольорової палітри;
- довговічність - матеріал міцний і має стійкість до температурних перепадів;
- універсальність - підходить для майданчиків будь-якого призначення;
- травмобезпека - амортизуючі властивості покриття захищають від ударів;
- термоізоляція - штучне покриття не нагрівається і не охолоджується;
- гігроскопічність - швидко вбирає воду.

Спортивні покриття для вулиці підбираються індивідуально для кожного клієнта з урахуванням обраного виду покриття, типу підстави і покривається площі. Рулонні покриття можна укладати безпосередньо на жорстку основу без додаткової підготовки, каучукова крихта вимагає застосування поліуретанових зв'язуючих і використання спецтехніки для трамбування. При необхідності на готове покриття водостійкими фарбами наносяться кольорова розмітка, спортивні емблеми та інші зображення.

Фахівці компанії «ЮДА-ГРУПП» допоможуть підібрати необхідне для Вас спортивне покриття. «ЮДА-ГРУПП» - це індивідуальний підхід до замовника, якісне і своєчасне виконання робіт з гарантією.


Розкажіть про нас в Facebook