ЗНЕПИЛЮВАННЯ БЕТОННИХ ПОКРИТТІВ

Бетонні підлоги поряд з масою переваг мають одну неприємну властивість - запилювання. Пил становить небезпеку для здоров'я людей, які знаходяться в приміщенні. Для запобігання запилення і руйнування верхнього шару бетонної підлоги необхідне просочення (пропитка) поверхні бетону.

Знепилююче просочення (пропитка)  - являє собою рідину, яка зміцнює і знепилює бетон на молекулярному рівні, підвищує стійкість до стирання і до хімічного впливу в порівнянні з необробленим бетоном. При нанесенні просочення на бетонну поверхню відбувається хімічна реакція, яка глибоко заповнює пори бетону. Збільшується міцність і щільність поверхні, запобігає утворенню пилу і вибоїн в бетоні. Пропитка наноситься на поверхню бетону за допомогою розпилювача, валика або щітки. Вона швидко і глибоко проникає в капілярно-пористу поверхню бетонного покриття, утворюючи нерозчинні кристали, які заповнюють мікротріщини, пори і капіляри бетону.

Просочення для бетону існують однокомпонентні на основі силікатів літію, калію, натрію, а також двокомпонентні епоксидні і поліуретанові.

Просочення для бетону, зазвичай, значно спрощує прибирання приміщення, а також не дає найдрібнішим частинкам відділятися від основи покриття. Крім цього, знепилююче просочення надає бетонним підлогам естетичний і охайний вигляд.

Замовивши знепилювання бетонних покриттів у компанії «ЮДА-ГРУПП», Ви отримаєте якісне і професійне виконання робіт з гарантією і дотриманням технологічно обґрунтованих термінів.


ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

    Вид навантажень:
    статичнітранспортнівібраційні

    Інформація для зворотного зв'язку: (вкажіть телефон, e-mail, контактна особа)


    Розкажіть про нас в Facebook